Exit Triker Lady Rocker

20.10.05.01

Dostępność: Brak w magazynie

1 373,00 zł
Krótki opis

Trójkołówka F-rajdowa dla dzieci Lady Rocker jest pojazdem dla tych, którzy szukają nowych i niezapomnianych wrażeń. Innowacyjne zawieszenie przegubu koła przedniego powoduje, że Lady Rocker skręca, hamuje i przyspiesza w ciągu kilku sekund. Trójkołowiec Rocker to pojazd, który jest przebojem w swojej klasie - odznaczony medalem Hamsleys Toys Awards 2007.


Poziom frajdy: Najwyższy

EXIT Triker Lady Rocker

Więcej widoków

Szczegóły

Na czym polega wyjątkowość pojazdów Triker?

• Przednie koło trójkołowca Rocker połączone jest z ramą główną pojazdu za pomocą specjalnie zaprojektowanego i opatentowanego zawieszenia oraz systemu skrętu, wspomagającego „powrót“ przedniego koła do centralnego położenia. • Nisko osadzony fotel daje kierującemu wrażenie większej szybkości w czasie jazdy i skręcania. • Szerokie opony kół tylnych zwiększają przyczepność pojazdu do podłoża podczas zakrętów i jazdy. • Specjalnie modelowane fotele zapewniają wygodę w kierowaniu oraz bezpieczną jazdę.

Informacje dodatkowe

EAN8718469460045
Specyfikacja
Model:Triker Pro 50 blue
Kolor:czerny & płomień lat
Wiek:6-12 lat
Max obciążenie:75 kg
Waga:24 kg
Kolor:czarny
Waga:47kg
Wolnobieg:Z funkcją hamowania w pedałach
Rozmiar kartonu:122,5 x 50,5 x 23,5 (cm)
Rozmiar po złożeniu:120,0 x 67,0 x 58,0(cm)
Informacje dodatkowe:Gwarancja 24 m-cy na ramę, 6 m-cy na inne części przy normalnym użytkowaniu, na części ulegające zużyciu jak opony i łańcuch nie udzielamy gwarancji. Lekka rama stalowa, pokryta farbami wypalanymi piecowo; Flaga sygnalizacyjna w komplecie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.