Zabawki drewniane

W mądrym świecie drewnianych zabawek

zabawki z drewna
Drewniane zabawki są od lat jednymi z najczęściej kupowanych prezentów dla dzieci. Na taki stan składa się wiele czynników, w tym rosnąca świadomość ekologiczna, coraz większa i atrakcyjniejsza oferta producentów akcesoriów, bezpieczeństwo, wpływ zabawek na rozwój i kreatywność najmłodszych. Zabawki…

Wady i zalety zabawek drewnianych

Zabawki z drewna
Drewniane zabawki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dlatego oprócz popularnych plastikowych rzeczy mamy szeroki wybór zabawek wykonywanych z drewna. Z pewnością jest to lepsza opcja dla naszego środowiska. W obecnych czasach drewniane zabawki są poważną konkurencją dla tych mniej ekologicznych,…

Dyskretny urok tradycyjnych zabawek

Czy pamiętasz swoje dawne zabawki? Pewnie nie było ich wiele, huśtawka, konik na biegunach, samochodzik na sznurku. A pamiętasz, ile sprawiały Ci radości? To zastanawiające, że dziś, kiedy wszystkie zabawki grają, świecą, mówią i tańczą, dzieci wydają się być nimi znudzone. Szybko porzucają je i szukają czegoś bardziej intrygującego. Można czasem odnieść wrażenie, że współczesne, skomplikowane zabawki wyręczają dzieci w zabawie zamiast do niej zachęcać. A materiały? Coraz częściej zastanawiamy się, czy syntetyczne zabawki to na pewno najlepszy prezent, jaki możemy podarować maluchowi. Całe szczęście dostępne są również zabawki drewniane, do których wracamy coraz chętniej, bo naturalne surowce są bezpieczne i mają swój urok. Zaczynamy rozumieć, że zabawki drewniane stymulują nogi, ręce, głowy dzieci do pracy, bo prawdziwa zabawa tkwi w wyobraźni!

W poszukiwaniu wyjątkowego prezentu

Każdy maluch, brzdąc i dzieciak, czy to chłopak, czy dziewczyna, uwielbia dostawać prezenty, a my coraz częściej zastanawiamy się, co podarować dziecku, które już wszystko ma. Warto więc zwrócić uwagę na kilka cech, które mają zabawki drewniane i które docenią zarówno dorośli, jak i ich podopieczni. Zabawki drewniane są trwałe, to inwestycja na lata. Wyprodukowane ze szlachetnego materiału starzeją się z wdziękiem, można z nimi spędzić niejedną godzinę, a potem przekazać dalej lub zostawić sobie na pamiątkę. Kiedy plastikowe zabawki zniszczą się i zepsują, zabawki drewniane będą mogły cieszyć kolejne pokolenia. Inną cechą, która wyróżnia zabawki drewniane, to ich estetyka. Warto kształtować gust dzieci już od samego początku, oferując im coś, co zostało zaprojektowane ze smakiem. Ta cecha będzie ważna również dla dorosłych, bo zabawki drewniane to ozdoba ich salonu. Kolejną właściwością zabawek dostępnych w sklepie zabawkidelux.pl jest to, że po prostu są zabawne. Ich wzornictwo przełamuje tradycyjne formy, jest czytelne, proste i przemawia do wyobraźni dzieci.

Zabawki drewniane to ruch, rozwój i bezpieczeństwo

Huśtawka, hulajnoga, rowerek, a może zwierzak na biegunach? Wszystkie zabawki drewniane wykonane są z drewna wysokiej klasy, pomalowane farbami nieszkodliwymi dla dzieci. Jeśli podarujesz dziecku taki prezent, dajesz znacznie więcej niż przedmiot, który szybko porzuci na górę podobnych zabawek. Zabawki drewniane zaspokajają proste, a zarazem podstawowe potrzeby dzieci, potrzebę, ruchu, zabawy i przygody. Są stabilne, mocne i przeżyją żywiołowe godziny w towarzystwie wesołych maluchów. Podaruj więc dziecku nie tylko kolejny przedmiot, ale przygodę. Będą towarzyszyły smykowi w czasie nauki chodzenia, huśtania i jeżdżenia na rowerze i na pewno zapamięta je na lata. Bo zabawki drewniane to niezapomniana, dziecięca przygoda.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124